Hakkımızda

2011 yılından bu güne "en doğru aday" "en doğru iş" ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Yenilenen ve her geçen dün büyüyen teknoloji dünyasına ayak uydurarak yenilik ve güncellik prensibiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. 9 yıla aşkın İK serüvenimizde firmaların isteklerini anlıyor ve en doğru adayı bulmaları için çok çaba harcıyoruz. Kalitemize inanıyor, tecrübe ve birikimimize güveniyoruz.

İş arayan ve iş verenler ile arada güçlü bir bağ oluşturuyor en doğru işi en doğru adaylar ile karşılaştırarak istihdama ortak oluyoruz.

Kullanımı Kolay, Detaylı İçerik!

İş arıyorsanız il, ilçe, mesleğinize yönelik iş ilanlarını kontrol ederek yanlızca güncel işlerin yayınlandığı işler ile kariyer hedeflerinizi yeniden çizebilir, daha iyi bir iş imkanı bulabilir veya yeni bir iş imkanı bulabilirsiniz.

Doğru Adayı Size Ulaşıyor, Gereksiz CV'lerle Vakit Kaybetmiyorsunuz!.

İşverenlerin son zamanlarda en büyük sorunlarından biri gereksiz CV, güncel veya aktif olmayan CV'ler. Elemantime.com ile CV'lerle uğraşmazsınız. Telefon numaralarınız açık olarak iş arayanlara gösterilir ve kısa süre içerisinde doğru adaylara gösterimleri sağlıyoruz. Adaylar açık olarak yayınlanan iletişim numaraları üzerinden iletişime geçerek "adayın niteliklerini" size uyup uymadığını kısa sürede anlarsınız.

İş ilanı vermeye karar verdiğinizde tercih yapmadan önce elemantime.com araştırmanızı, referanslarımıza bi göz atmanızı öneriyoruz. 9 yıla aşkın bilgi, birikim ve tecrübe tesadüf olamaz...

Vizyonumuz;

İnsan kaynakları alanında doğru işi doğru adaylar ile karşılaştırmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bu çalışmaların sonucu müşterilerimizle karşılık güven, kalite ve uzun soluklu çalışma imkanı oluşturmaktadır.

Misyonumuz;

Bilmenin tek yolunun deneyimlemek olduğunu düşünüyor uzun süreli deneyim ve birikimimizi sizlerle paylaşıyor sorun odaklı değil sonuç odaklı çalışmayı amaç ediniyoruz.

Yeni İş Fırsatları İçin

Email Listemize Kayıt Olun!.