İlan Yayın Kurallarımız

İlan Yayın Kurallarımız

Elemantime.com en doğru işi en doğru adaylara gösterim için yüksek teknoloji yazılım bilgisi ile hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Buna göre, iş arayanların hak/ haklarını savunma maksatı ile bazı ilan yayın yönergeleri oluşturmuştur.

* Resmi/ Gerçek tüzel olmayan kişi/ kişilerin veya kurum/ kurumların ilanları sitemizde yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını elemantime.com elinde saklı tutar.

* Seyahat engeli olmayan- yatılı asistan- yatılı yönetici asistanı- yatılı bayan bu ve buna benzer sözcük öbeklerini içeren ilanlar sayfamızda yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını elemantime.com elinde saklı tutar.

* Korsan taksi vb. usulsüz hizmet veren firma/ firmaların şahıs veya şahısların iş ilanları yayınlanmamaktadır. Olasyı yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını elemantime.com elinde saklı tutar.

* Network marketing, kazan kazan (pay to win) bu ve buna benzer (net maaş içermeyen, Sigorta gibi işlemleri bulunmayan, kurum veya şirket olmayan şahıs ve şahısların) iş ilanları yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldıırlma hakkını elemantime.com elinde saklı tutar.

* İş arayanların hak ve haklarını savunmak adına bayan personel arayışı olan firmaların (istisnai durumlar haricinde) iş ilanları detayında sabit numara zorunluluğu bulunmaktadır.

* Sitemizde Yatılı hasta bakıcı - yatılı evişlerine yardımcı - yatılı evişlerine yardımcı - yabancı uyruklu yatılı bayan bu ve buna benzeri iş ilanlarının sitemizde yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma haklarını elemantime.com elinde saklı tutar.

Yeni İş Fırsatları İçin

Email Listemize Kayıt Olun!.