İlanları Filtrele

 • Çalışma Şekli

 • Maaş

 • Cinsiyet

 • Şehir

 • İlçe

 • Meslek

  Sultangazi Bölgesindeki İş İmkanları

  Sultangazi’de iş arayanlar birbirinden farklı meslek grupları arasından dilediğine başvurabiliyor. Bu süreçte Sultangazi iş ilanları için artık www.elemantime.com üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Firmalar sitemizde ilan açarken birçok bilgiyi de paylaşmaktadır. İş adresi, işin tanımı, verilecek maaş, iş kategorisi, cinsiyet ve yaş kriteriyle beraber en önemlisi de firmanın iletişim numarası bulunmaktadır. Bu sayede vakit kaybetmeden firmayla irtibat kurarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

  Hizmet sektörünün fazlasıyla geliştiği bu ilçede çok sayıda restoran, kafe, mağaza ve özel firma bulunmaktadır. Haliyle başvurulacak pozisyon sayısı da artmaktadır. Sekreter, ön muhasebe, muhasebe, ofis danışmanı, emlak personeli, bilgisayar personeli, satış danışmanı, asistan, yönetici, çay temizlik elemanı, barmen, garson ve barista gibi pozisyonlar için sürekli iş ilanı yayınlanmaktadır. Bunlara ek olarak torna, tesisat, alüminyum doğrama ve tamirat alanlarında da çokça personele ihtiyaç vardır.

  Sultangazi’de İş mi Arıyorsunuz?

  Sultangazi iş ilanları birbirinden farklı meslek gruplarında yayınlanırken yapmanız gereken tek şey, ilanları inceleyerek doğrudan firmaya ulaşmaktır. Firma yetkilileri işin tüm detaylarını sitemizde paylaşarak iş arayanların kısa sürede iletişim kurmasını sağlar. Yani elemantime.com, iş veren ve iş arayanlar arasında bir köprü görevi üstlenen ve her geçen gün ziyaretçi sayısı artan büyük bir iş bulma sitesidir. Birçok iş bulma platformunda zorunlu tutulan CV gönderme ya da üyelik gibi işlemler bu sitede yoktur. Bu nedenle daha kısa sürede iş bulma şansı her zaman yüksektir.

  Sultangazi’de iş arayanlar pozisyona göre arama yapabilir. Mobilya, oto, kuaför, güzellik ve bakım, eğitmen, mimar, mühendis, sağlık personeli, yazılımcı, grafiker, CNC operatörü, şoför gibi meslek gruplarında her zaman ilanların yayınlandığı bu ilçede istihdam süreci devam etmektedir.

  Sultangazi Part Time İş İlanları

  Sultangazi iş ilanları part time olarak da yayınlanabilir. Bölgede hizmet sektörünün gelişimiyle genelde öğrenciler bu tür ilanlara başvurmaktadır. Sitenin ana sayfasından meslek grubuna ve ilçeye göre arama yapmanız yeterlidir. Garson, barista ve barmen gibi pozisyonlarda yayınlanan part time iş ilanları ayrıca ofis ve satış danışmanı gibi alanlarda da yerini almıştır.

  Firmaların açık adres, lokasyon, yetkili kişi bilgileri, yayın tarihi ve benzeri bilgilere göre paylaştığı iş ilanları arasından seçimlerinizi daha pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yine vasıfsız iş ilanları, elektrik elemanı, torna ustası, tekstil elemanı, imalat ve üretim, market elemanı, kurye, depo, kaynak ustası ve aklınıza gelen diğer tüm pozisyonlar Sultangazi iş ilanları arasında paylaşılmaya devam edilmektedir.